Żaluzje w ofercie sklepu Winrol Wrocław
Pole działalności
Zarys

Przedsiębiorstwo WINROL znajdujące się we Wrocławiu przy Alei gen. Józefa Hallera 78/2a zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jesteśmy firmą, która ma Państwu do zaproponowania indywidualne doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru naszych produktów, czyli między innymi żaluzji plisowanych, albuminowych lub też drewnianych.

żaluzje Wrocław

Żaluzje z firmy Winrol Wrocław fot.1

Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług otrzymujecie 2-letnią gwarancję na wszystkie produkty i usługi świadczone przez zatrudnionych w naszych szeregach fachowców. Produkty które mamy do zaoferowania, czyli oprócz wyżej wymienionych jeszcze rolety rzymskie, klasyczne, dachowe i zasłony są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

żaluzje Wrocław

Żaluzje z firmy Winrol Wrocław fot.2

Żaluzje drewniane, które należą do coraz częściej wybieranych zasłon okiennych, a to dzięki połączeniu funkcjonalności z eleganckim wyglądem są na przykład wykonane z sezonowanego drewna egzotycznego lub bambusa. Celem naszej działalności jest zadowolenie każdego klienta, tak więc dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji zamówienia skrócić do minimum. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę techników pomiaru oraz montażystów, którzy dają gwarancję że usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie internetowej sklepu.

WinRol Rolety i Żaluzje

Telefon
506276482
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP
8982119415
Regon
022023461
  • Żaluzje w ofercie sklepu Winrol Wrocław
  • Żaluzje w ofercie sklepu Winrol Wrocław