Zaginanie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP

Zaginanie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP
Pole działalności:
Zarys:

P.G. Group jest firmą o 20-letnim doświadczeniu na rynku, specjalizującą się usługami z zakresu wyrobu artykułów budowlanych, wykończeniowych i przemysłowych ze stali i metali nieżelaznych. Firma zobowiązuje się do dostarczania najwyższej jakości produktów, czego wymaga od niej wysoka pozycja na rynku.

Zaginanie blach Wrocław fot.1

Metody stosowane przez przedsiębiorstwo są stale doskonalone i rozwijane w kierunku wyeliminowania wszelkich słabych punktów. W zakładach P.G. Group przestrzegane są również wszelkie standardy bezpieczeństwa i kontroli jakości.

Zaginanie blach Wrocław fot.2

W katalogu firmy można znaleźć takie artykuły jak m.in. kalenice baryłkowe, blachodachówka, panele dachowe, blachy trapezowe, rynny, okna dachowe, panele elewacyjne, kasetony, blachy faliste, profile zimnogięte, różne rodzaje sufitów oraz wiele innych. Przedsiębiorstwo oferuje również usługi z zakresu cięcia laserowego, perforacji, gięcia i zaginania oraz wykrawania w elementach metalowych. Firma na swojej stronie prowadzi również bloga z poradami, na którym dzieli się swoją wiedzą z klientami.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Telefon:
713169301
Siedziba:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
NIP:
8961302657
Regon:
932645847
  • Zaginanie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP
  • Zaginanie blach Wrocław – spółka P.G. GROUP