Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych

Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych
Nazwa:
Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych
Pole działalności:
Zarys:

Wiązar Polska jest rodzinną firmą specjalizującą się w dostarczaniu prefabrykowanych konstrukcji dachowych przeznaczonych dla budynków przemysłowych, mieszkalnych, a także mieszkalnych. Zdobyte doświadczenie oraz profesjonalizm gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia przeprowadzana jest indywidualna rozmowa z klientem mająca na celu ustalenie wszelkich detali realizowanego projektu oraz jego ceny. Na wszystkie produkty oraz montaż udzielana jest gwarancja. Na stronie internetowej znajdują się wszelkie informacje na temat stosowanej technologii oraz bogata galeria zrealizowanych projektów.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta oraz szeroka baza wiedzy z zakresu w którym się specjalizuje. Siedziba mieści się w Jaworzynie Śląskiej w województwie Dolnośląskim. Obszar działalności obejmuje cała Polskę. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się za pomocą podanych w zakładce „kontakt” podanych numerów telefonów lub adresów e-mail.

Telefon:
578211132
Siedziba:
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
NIP:
1230537879
Regon:
011059223
  • Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych
  • Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych