Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław

Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
Pole działalności:
Zarys:

BowArte to nowoczesne, innowacyjne i eleganckie meble. Ich style są dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Świetnie sprawdzą się w aranżacjach wnętrz nowoczesnych, klasycznych, eleganckich, industrialnych, glamour i innych. Popularnością cieszą się także stylizacje nawiązujące do art deco, secesji, czy PRL. Bez względu na preferowany styl, w tym studio mebli każdy znajdzie dla siebie coś, co pomoże w urządzeniu idealnego wnętrza.

Meble vintage – bowArte Wrocław fot.1

Wrocławskie studio jest bogato wyposażone i pozwoli na stworzenie wyjątkowych aranżacji, przeznaczonych do codziennego funkcjonowania. Miękkie i szlachetne tkaniny, puszyste dywany, meble modułowe – pozwalają na uzyskanie wygody i funkcjonalności.

Meble vintage – bowArte Wrocław fot.2

Producenci to doświadczeni rzemieślnicy, którzy podchodzą z pasją i zaangażowaniem do tworzenia dopracowanych i spełniających oczekiwania projektów. Kolory i wzory pozwalają na tworzenie unikalnej atmosfery, innowacyjności i oryginalności. Poza meblami i dodatkami, w studio można nabyć bogatą gamę ceramiki i szkła, a także unikatowe fotele vintage.

Studio Mebli bowArte

Telefon:
505036535
Siedziba:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP:
5531630558
Regon:
383084129
  • Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław