Salon ForceGSM – profesjonalny serwis telefonów we Wrocławiu
Pole działalności
Zarys

Twój telefon się zepsuł, zalałeś go lub Ci spadł. Chciałbyś go szybko i proporcjonalnie naprawić, ale nie masz czasu na to aby wybrać się w poszukiwaniu salonu, który by to szybko i sprawnie naprawił? Chętnie pomożemy Ci z naszym serwisem GSM. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej. Już teraz skontaktuj się z naszym serwisem GSM. Naprawimy twój telefon szybko sprawnie i przede wszystkimi tanio.

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

Z nami żadna przypadkowa usterka Twojego telefonu nie musi trwać zbyt długo. Stale się dla Was doskonalimy i nabywamy coraz to większej wiedzy na temat naprawiania telefonów komórkowy i podążamy za ciągle rozwijającą się technologiom po to, aby świadczyć dla Was usługi na najwyższym poziomie.

Telefony GSM mamy opanowane do perfekcji, dzięki czemu masz pewność, że Twój telefon będzie w dobrych rękach. Naprawiamy szybko, tanio i dojazdem. Tak. Dojedziemy i naprawimy Twój smartfon na miejscu, nie będziesz musiał wychodzić z domu, aby naprawić swój telefon. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszej firmy.

Serwis Telefonów ForceGSM

Telefon
783675000
Siedziba
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
NIP
8842510527
Regon
021020124
  • Salon ForceGSM – profesjonalny serwis telefonów we Wrocławiu