Liquid Technologies – producent środków do czyszczenia klimatyzacji
Pole działalności
Zarys

Masz klimatyzację i wentylację, ale nie masz odpowiednich środków do pielęgnacji tych wyjątkowych urządzeń? Mamy to dla Ciebie. Najlepsze na rynku preparaty do czyszczenia i pielęgnacji wentylacji i klimatyzacji są teraz w zasięgu Twoich rąk. Każdego dnia specjalnie dla Ciebie preparaty są udoskonalane tak, aby pozbyć się ich wad i uczynić je jeszcze lepszymi niż do tej pory.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Swobodnie wyczyść teraz powierzchnię aluminiowe, miedziane i mosiężne jednymi z najlepszych preparatów na rynku. Specjalnie dla Ciebie każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć najlepsze usługi dostarczać Ci jak najlepszych produktów.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Jeśli Twoja klimatyzacja wymaga profesjonalnego odgrzybiania, to my mamy dla Ciebie najlepsze na rynku środki do wykonania tego zabiegu. Będziesz mógł w pełni samodzielnie wyczyścić i zakonserwować klimatyzację lub wentylację a także ją zakonserwować. Nie zwlekaj już teraz poznać nasze wyjątkowe preparaty i ciesz się czystością swoich urządzeń. Zobacz koniecznie już teraz.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Telefon
571380888
Siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
NIP
8982237296
Regon
368412743
  • Liquid Technologies – producent środków do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies – producent środków do czyszczenia klimatyzacji