Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe

Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe
Nazwa:
Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe
Pole działalności:
Zarys:

Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości pomp różnego rodzaju. Nasza oferta jest bardzo bogata i dlatego bez problemów każdy znajdzie w niej takie pompy, które będą dla niego odpowiednie. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i dbamy, aby sprzedawać tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Przykładowymi pompami, które mamy w ofercie są: śrubowe, do zasad, oleju, ręczne, wirowe, pompy beczkowe Lutz i wiele innych pomp. Dysponujemy doświadczoną ekipą pracowników, która posiada spore doświadczenie i w razie potrzeby pomagają w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Poza pomocą przy zakupie oferujemy także atrakcyjne ceny.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Jest to bardzo ważna cecha naszej firmy, ponieważ zapewniamy produkty najwyższej jakości w niezłych cenach. Każdy, kto poszukuje wysokiej jakości pomp, powinien zapoznać się z towarami zapewnianymi przez naszą firmę. Jesteśmy pewni, że jakość naszych pomp i pełne wsparcie pracowników okażą się zaletami, które sprawią, że współpraca z nami będzie doskonałym pomysłem.

Kielo Systemy Pompowe

Telefon:
756409002
Siedziba:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
NIP:
7352858145
Regon:
122961742
  • Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe
  • Kielo Systemy Pompowe – pompy beczkowe