Energotel Elektryk Warszawa
Pole działalności
Zarys

Energotel to ludzie na których zawsze możecie liczyć. Od 1998 roku znajdujemy się na rynku oferując swoim klientom kompleksowe usługi energo-elektryczne. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi zapewniając im najniższe ceny za szeroki wachlarz swoich usług. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Wam sprawdzone usługi.

Zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcecie wykonać nowoczesne instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe. Oprócz tego nasi klienci mogą do nas dzwonić, jeżeli chcą wykonać badania termowizyjne poszczególnych budynków. Dodatkowo Energotel przeprowadza montażowe i okresowe pomiary elektryczne.

Możecie być pewni, że zawsze stajemy na wysokości zadania i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ze spokojem możecie do nas zadzwonić i umówić się z naszymi przedstawicielami na rozmowę. Wszystkie instalacje wykonywane przez naszych wykwalifikowanych są zgodne z normami i aktami prawnymi obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej.

Telefon
228375716
Siedziba
Al. Prymasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
NIP
8821939001
Regon
020642326