ABC-Service – ochrona mienia i osób
Pole działalności
Zarys

Firma sprzątająca ABC-Service wykonuje wszelkie prace wiążące się z szeroko pojmowanym utrzymaniem porządku. Zajmuje się sprzątaniem firm, instytucji, biur, zakładów przemysłowych, obiektów handlowych. Utrzymuje czystość powierzchni wspólnych budynków należących do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Firma zajmuje się sprzątaniem nie tylko wnętrz, ale także terenów zewnętrznych. Oferta firmy obejmuje także pielęgnację zieleni. Firma projektuje tereny zielone, prowadzi nasadzenia, zajmuje się bieżącą pielęgnacją. ABC-Service to także sprzątanie specjalistyczne. W jego ramach firma między innymi czyści fasady i elewacje budynków, także rynny i dachy, usuwa zimą sople i nawisy śnieżne, myje okna na wysokości, usuwa graffiti, przeprowadza dezynfekcje, dezynsekcje i deratyzacje, sprząta po remontach i zakończeniu budowy.

ABC-Service zajmuje się także ochroną osób i mienia. Świadczy także usługi transportowe związane z przewozem ładunków o dużych gabarytach. Główną siedzibą firmy jest Wrocław, jednak ABC-Service działa na terenie nie tylko województwa dolnośląskiego, ale także śląskiego, opolskiego, lubuskiego oraz łódzkiego.

Telefon
713544354
Siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
NIP
8980025555
Regon
930522767
  • ABC-Service – ochrona mienia i osób
  • ABC-Service – ochrona mienia i osób