post

W dzisiejszych czasach ubiór stanowi bardzo ważny punkt naszego funkcjonowania. Wpływa na to fakt, iż ubierając się modnie, gustownie, a także z klasą, zapewniamy sobie odpowiednio wysoki status społeczny, który dla wielu z nas, ma elementarne znaczenie. Szczególnie w Polsce, patrzy się pod tym względem bardzo krytycznie i mówi o tym, jak wygląda nasz ubiór, a także jak widzą nas w nim inne osoby.

Moda która idzie z salonów, szybko trafia do zwykłych ludzi, którzy chcą wyglądać tak samo jak celebryci. W dobie dzisiejszych czasów, przy maksymalnej konkurencji na rynku odzieżowym, nie stanowi to żadnego problemu. Wrecz przeciwnie, jest to bajecznie proste do osiągnięcia, równiez bez większych kosztów.

 

     Fot.1 Czapki Sterkowski Warszawa

 

Czy jednak w parze za tym wszystkim idzie jakość ? Niestety nie. Musimy mieć wielką świadomość tego, iż oferowane nam ciuchy w wypadku marek nieznanych, dostępnych choćby na Allegro, gdzie aukcji na dany krój obrania jest bardzo dużo, znajdziemy na ogół te same ciuchy, które importowane są z Chin. Jaką jakość proponują ubrania z Chin przekonało się wielu Polaków, którzy zaufali Chińskim importerom, dziś żałując swojej decyzji i wyrzuconych pieniędzy w błoto.

 

     Fot.2 Kapelusze Sterkowski Warszawa

 

Jeśli chodzi o rynek czapek, czy też nakryć głowy jak kto woli, sytuacja ma się bardzo podobnie. Dziś dysponujemy markami zarówno bardzo wysokiej klasy, jak i po prostu podróbkami, które ściągane są z Chin. Niech Was nie zwiedzie czas realizacji zamówienia, alboiwem ten jest przekłamywany w wielu wypadkach, jak i po prostu dany towar faktycznie dostępny jest od ręki, lecz jego jakość nadal pozostawia nam wiele do życzenia.

 

     Fot.3 Czapki Sterkowski Warszawa

 

Na szczęście nie wszystko jest stracone i my, jako klienci, mamy szansę skorzystać ze świetnych rozwiązań, jakimi są Polskie firmy, których jakość na ogół jest bardzo wysokiej klasy – jedynym naszym wyznacznikiem jest skorzystanie z renomowanej firmy, która robi bardzo dobrej jakości ubrania – reszta będzie nam już z pewnością odpowiednio zapewniona. Co więcej, ubrania dobrych Polskich marek, takich jak Sterkowski.pl, to sam w sobie prestiż, który na Polskim rynku jest coraz bardziej doceniany.

 

     Fot.4 Kapelusze Sterkowski Warszawa

 

Polskie firmy szybują coraz wyżej, oferując nam na prawdę, świetne ubrania, świetny fason i styl, czego przykładem jest wzniesiona niedawno na sztandardy marka Vistula, która dorównała w Polsce swojemu prestiżowi, do najbardziej znanych marek, takich jak choćby Armani, co jasno pokazuje, że Polskie firmy to wysoka jakość i klasa!