post

Potrzebujesz okien realizujących kluczowe standardy bezpieczeństwa i energooszczędności? Przedsiębiorstwo FIX z Wrocławia jest jednym z kluczowych dystrybutorów tego typu produktów na terenie województwa dolnośląskiego.
W naszej ofercie znajdują się okna tworzone z PCV, aluminiowo-drewniane i drewniane, które montujemy w myśl nowoczesnych technologii illbruck MOWO.

Pionierski sposób montażu okien w ociepleniu debiutował na rynku w 2012 roku. Aktualnie aktywnie zdobywamy nowych zadowolonych z tej unikalnej funkcjonalności użytkowników. Metodę tą bezproblemowo można wykorzystać w wypadku okien uchylno-rozwiernych oraz przesuwnych drzwi tarasowych.

Firma FIX z Wrocławia jako jedna z niewielu wprowadza tę metodę, zapewniającą hermetyczność połączenia stolarki okiennej ze ścianami budynku, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku tworzenia domów pasywnych oraz energooszczędnych.
Aby pozyskać najlepsze rezultaty nowoczesnego montażu współdziałamy z czołowymi producentami oferującymi okna wrocław tj. Vetrex Okna Premium, Okna Słowińscy.
Poza tym służymy profesjonalnym doradztwem, dzięki któremu dowolny wybór okien stanie się tym najbardziej udanym.